FLOW Interiors Franiak&Caturowa

to pracownia projektowa powstała by kreować innowacyjne piękno wnętrz. Łączymy najlepsze dekoratorskie tradycje z nowoczesnymi rozwiązaniami. Charakteryzują nas wyjątkowe i niespotykane realizacje.

Partnerskie podejście

Projektując, skupiamy się na potrzebach, oczekiwaniach i możliwościach inwestorów. Preferujemy partnerskie podejście. Słuchamy naszych klientów, zwracając uwagę na każdy szczegół. Analizujemy tę wiedzę i tworzymy rozwiązania idealne. Nasze realizacje są tak różne, jak różni są inwestorzy. My nie kopiujemy trendów – my je tworzymy. Bezustannie rozwijamy się poszukując nowych inspiracji. Projektujemy wnętrza ponadczasowe, wnętrza przyjazne dla osób, które będą z nich korzystać. Czerpiemy satysfakcję i siłę do dalszych działań poprzez zadowolenie klientów z wykonanej pracy. O naszym profesjonalizmie świadczą ich pozytywne referencje.

Tatewik Caturowa

Absolwentka Gdańskiego ASP

Oraz absolwentka paryskiej Creapol ESDI. Współzałożycielka Flow Interiors. Orientalny pierwiastek duetu. Pasjonatka dalekich podróży, z których przywozi inspiracje i świeże pomysły. Pełna energii życiowej, uśmiechu. Projektowanie daje jej radość i możliwość spełnienia swoich twórczych pasji.

Ewa Franiak

Absolwentka Gdańskiego ASP

Współzałożycielka pracowni Flow Interiors, pracowni która nie jest dla niej jedynie firmą, gdyż w projektowaniu odnajduje ujście wewnętrznej potrzebie tworzenia. Od dziecka kreatywna, pełna energii i oryginalnych pomysłów.

Aby zapewnić najlepszy odbiór strony zawiera ona pliki cookies.