Coraz więcej osób chce żyć w zgodzie z naturą. To jak budujemy nasze domy, jest coraz częściej dyktowane świadomością ekologiczną. Używamy nowoczesnych, szczelnych okien i korzystamy ze sprzętu AGD klasy A+++, montujemy panele fotowoltaiczne.

Wychodząc naprzeciw coraz większym wymaganiom naszych klientów i szanując zróżnicowane potrzeby, zawiązaliśmy współpracę z firmą 4REST (www.4rest.org.pl), która produkuje meble i wykończenia wnętrz w technologii eko-wzornictwa i upcyklingu.

Tak piszą o sobie:

Zajmujemy się kompleksową realizacją nietypowych projektów. Pracujemy z projektantami, którzy nie boją się wyzwań i myślenia poza schematem. Od dostarczania oraz obróbki autentycznych, starych materiałów (drewno, stal), po realizacje Twoich pomysłów. Ponadto dysponujemy szeroką ofertą gotowych produktów oraz serią autorskich projektów, które możemy dopasować do Twoich potrzeb.

Pracownia 4Rest narodziła się z zamiłowania do historii, pasji twórczej i ciągłego odkrywania nowych możliwości. Produkty powstające w pracowni 4Rest są unikatowe, autorskie i najwyższej jakości. Cenią funkcjonalność i ponadczasowość. Priorytetem jest wykorzystanie jak największej ilości materiałów odzyskanych – upcykling to nie tylko metoda pracy, ale i postrzegania produktów, styl życia i myślenia.

Eco Design to dziedzina naszej działalności, skierowana do klientów, którzy pragną stworzyć unikatowe wnętrza, z troską o środowisko i ekologiczna świadomością naszego wpływu na otoczenie.

Więcej informacji o produktach i realizacjach 4Rest znajdziesz na:

Strona internetowa www.4rest.org.pl
Fanpage web.facebook.com